דורות ראשונים - השמת עובדים זרים בסיעוד בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3227672
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות החברה והמטפל הזר

 
חברת דורות ראשונים השמת עובדים זרים בסיעוד בע"מ הוקמה כדי לסייע לאנשים סיעודיים בכל הגילאים להמשיך לתפקד ברמה היומיומית ולטווח ארוך, וליהנות מאיכות חיים בסביבה המוכרת להם. שירותי הסיעוד ניתנים בין היתר לקשישים, לנכים ולבעלי מוגבלויות על-ידי מטפלים ייעודיים, מיומנים ומסורים. החברה גאה ביכולתה לחבר בהצלחה בין מטפל למטופל, וליצור בין הצדדים קשר מועיל, איכותי וארוך טווח. החברה פועלת בענף כבר למעלה מ- 20 שנה, ובמהלך השנים צברה מוניטין רב וקהל לקוחות רחב.
 

עם שירותי החברה נמנים:

 
  • חיבור בין המטופל למטפל, תוך שימת דגש על התאמתם המרבית מבחינת שפה, מוצא, גיל, יכולת פיזית וכדומה. ניתן להעסיק מטפלים זרים (לרבות מהפיליפינים וממדינות המזרח) הדוברים שפות שונות, כגון: עברית, ערבית, אנגלית, רומנית, רוסית וספרדית.
  • ליווי המטופל ובני משפחתו לכל אורך תהליך ההשמה, במטרה לוודא שהתהליך מתנהל ברגישות, במקצועיות ותוך התחשבות בצורכיהם של כל הצדדים. חשוב לציין כי הקשר נשמר גם לאחר שלב ההשמה.
  • מתן ייעוץ וליווי בכל הנוגע להיבטים הבירוקרטיים של התהליך, כגון: חוקי ביטוח לאומי, השגת היתר מיחידת הסמך, הסדרת ויזה במשרד הפנים, חוקי מדינת ישראל בדבר העסקה הוגנת ועוד.
  • מתן ייעוץ למטופל באשר לאופן סידור ביתו והתאמתו לצורכיו הייחודיים ולכל סוגיות המגורים וההסתגלות שעולות בתהליך ההשמה.
 

התגוררות מטפל בבית המטופל – כל היתרונות:

 
  • טיפול לטווח ארוך – כאשר המטפל מתגורר עם המטופל, מתפתחת ביניהם מערכת יחסים יציבה יותר המבוססת הן על מתן שירות והן על חיים משותפים.
  • שמירה על סביבת המגורים וסגנון החיים המוכרים – מטפל צמוד מסייע בכל תפקודי היומיום ובטיפול במשק הבית, מבלי שהמטופל צריך לעזוב את ביתו או לשנות את הרגלי חייו המוכרים והנכונים לו.
  • הקלת הנטל על המשפחה – פעמים רבות הטיפול בקרוב משפחה מוגבל יוצר לחץ נפשי עצום על המשפחה. מטפל צמוד, הנושא ברוב נטל הטיפול, מאפשר למשפחה להמשיך בשגרת חייה ולהתמודד ביתר קלות עם מוגבלותו של המטופל.
 
 
השמת עובדים זרים
 
 
 
שירותי סיעוד